Karintia tartomány rengeteg lehetőséget tartogat azok számára, akik hosszútávon terveznek Ausztriában dolgozni. Ha egészségügyi, elektronikai vagy műszerész szakképesítéssel rendelkezel és beszélsz kommunikációs szinten német nyelven, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Építs karriert Ausztriában

Feladatok
Ápolóként/nővérként:
  • Betegek és ellátásra szoruló személyek szakszerű ellátása, megfigyelése, gondozása és tanácsadása a fekvő- vagy járóbeteg-szektorban
  • Gyógyszerek, injekciók beadása, betegmintavétel

Vezető szerelőként:
  • Egy (két főből álló) telepítő csapat irányítása és koordinálása
  • Ügyfelek támogatás
  • Felelősség a helyszíni szerelések szakszerű kivitelezéséért, valamint termékek kiszállításáért

CAD tervezőként:
  • Innovatív és személyre szabott ügyfélprojektek megvalósítása
  • Projektspecifikus elrendezések, alkatrészlisták és gyártási tervek készítése AutoCAD (2D/3D) segítségével
  • Műszaki egyeztetés az ügyfelekkel, értékesítési partnerekkel és belső szakosztályokkal

Elvárások
  • Munkakörnek megfelelő szakképesítés
  • Német B1 szintű nyelvtudás
  • Költözési hajlandóság Ausztriába

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezési struktúra
  • Lehetőség a fejlődésre és a német nyelv tanulására
  • Szakképesítésnek megfelelő elhelyezkedés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Egyéb béren felüli juttatások, bónuszok

Munkavégzés helye:

Karintia

Munkavégzés helye

Ausztria