Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Erősáramú üzemmérnök az energiaellátás területén

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Feladatok

  • Középfeszültségű (KÖF) és Nagyfeszültségű (NAF) villamos hálózatok és az Energiaellátó központ Kisfeszültségű villamos rendszereinek és berendezéseinek mérnöki szintű szakmai felügyelete, valamint az üzemviteli, karbantartási és javítási folyamatainak szervezése. Meghibásodások esetén a helyi karbantartó személyzet szakmai támogatása
  • Villamos hálózatok minőségi jellemzőinek teljeskörű felügyelete, mérési eredmények kiértékelése.
  • Üzemeltetési koncepciók kidolgozása, aktualizálása, optimalizálása
  • Tervezett és nem tervezett operatív üzemeltetési feladatok kiadása és koordinálása
  • Kapcsolattartás külső cégekkel, kivitelezőkkel, más társterületekkel
  • Optimalizálási projektek vezetése és/vagy részvétele a meglévő rendszereken
  • Új rendszerek tervezési és kivitelezési folyamatában az üzemeltetői szempontok és álláspontok aktív képviselete

Elvárások

  • Befejezett villamosmérnöki tanulmányok
  • Legalább 1-2 éves releváns tapasztalat Közép- és Nagyfeszültségű berendezések üzemeltetési területeken
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat projektek vezetésében és/vagy külső cégek irányításában
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság, külföldi kiküldetés vállalása
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Önállóság, pontos, strukturált és felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság, stratégiai gondolkozás és cselekvés
  • Kapcsolattartás németországi szakmai csoportokkal

Előny:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Villamos alállomás kezelői végzettség
  • FAM tapasztalat
  • Eplan / Ruplan tapasztalat

Munkavégzés helye

Kecskemét