Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Értékesítés támogató mérnök

Szeretnél olyan feladatkörben dolgozni, ahol mozgalmas hétköznapjaid lesznek, és műszaki támogatással foglalkozhatsz? Fontos számodra a stabilitás és a pozitív, támogató munkahelyi légkör?

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló ügyfelünk számára Értékesítés támogató mérnök munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Partnerek és a mérnök szaktanácsadók műszaki támogatása a megfelelő termék kiválasztásának céljából
  • Ajánlatok és rendelések előkészítése és kidolgozása, szakmai támogatása
  • Termékbemutatókon való aktív részvétel
  • Beérkezett reklamációk kezelése
  • Kísérletek és tesztelések elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, mechatronikai- vagy gépészmérnök)
  • Műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos kommunikáció, kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Munkavégzés helye

Veszprém