Sütőüzemek, pékségek, cukrászatok és a gasztronómia részére élelmiszer és fagylalt alapanyagokat forgalmazó cég megbízásából az adminisztratív feladatok ellátására illetve az értékesítés támogatására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Megrendelések felvétele és visszaigazolása, Szállítólevelek beérkezésének nyilvántartása, Számlázási feladatok (számlák elkészítése, postázása, ellenőrzése), Vevői reklamációk kezelése

Elvárások:

Önálló munkavégzés, nagyfokú rugalmasság, precizitás, Számítógépes ismeretek (kiemelten excel), Német vagy angol nyelv alapszintű ismerete, Értékesítési szemlélet, jó kommunikációs készség

Előnyök:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, SAP felhasználói szintű ismerete

Ajánlatunk:

Szakmai fejlődési lehetőség, Multinacionális környezet, családias hangulat, Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest