A hirdetés már lejárt!

Feladatok:

  • Pénzügyei mindenkinek vannak, ezért olyan megoldásokat adunk az emberek kezébe, melyek mérföldköveikhez érkezve (legyen az gyermekjövő, nyugdíj, első autó, lakás vásárlás stb.) valódi megoldást nyújt nekik
  • cégeknek megoldásokat kínálunk munkaerőmegtartásra, cég lojalitásra, adóoptimalizációra rövid és hosszú és rövid távú befektetésekre
  • Valóban a kérdéseikre, problémáikra keresünk megoldást, eloszlatjuk a bizonytalanságot, elmagyarázzuk az érthetetlent, partnereikké válunk hosszútávon és pozitív hatással vagyunk az életükre.
  • És a legnagyobb sikerünk, hogy jobbá tesszük az emberek és a cégek jövőjét pénzügyeiken keresztül.

Elvárások:

  • Legyen legalább egy érettségid (diploma vagy megfelelő MNB-s vizsga előnyt jelent)

Ajánlatunk:

  • Gyors karrier, ha ügyes vagy, akár vezetővé is válhatsz, anélkül, hogy valakit kifúrnál a helyéről.
  • Családias környezet, jó hangulat, segítőkész csapat.
  • Megfelelő technikai háttér, mely könnyíti a munkavégzést (Oktatási és infó portál, CRM, levelező rendszer, iroda)
  • akár teljesen otthonról is végezheted a tevékenységedet
  • Segítünk, hogy minél hamarabb önállóvá válj
  • Elismerés, ha jól dolgozol
  • Nálunk átlagosan 700 000 Ft felett keresnek a kollégák minden hónapban, de jó pár kollegánknak több milliós havi átlag jövedelme van.
  • Saját call centerünk egyezteti neked az időpontokat

Munkavégzés helye

Magyarország