Feladatok:

  • U j hotelek és éttermek félkutatása, partneri kapcsolatok kialakítása
  • Hideg hívások és személyes megkeresések lebonyolítása
  • Ügyféltalálkozó szervezése és értékesítési prezentációk tartása
  • Egyedi ajánlatok kidolgozása,szerződéskötési folyamatok vezetése
  • Rendszeres kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, ügyféligények felmérése
  • Piacii trendek követése, versenytárs-elemzés
  • Havi értékesítési riportok készítése

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Ügyfélközpontúság és proaktív hozzáállás
  • Legalább 2év B2B értékesítési tapasztalat (előny, ha a textiliparban vagy a vendéglátóiparban szerezted)
  • J ó problémamegoldó képesség és eredmény orientált szemlélet
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • Kapcsolati háló
  • Saját gépkocsi

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jutalékos rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező cég és hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmasság
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye

Magyarország