Több étteremből álló cégcsoport megbízásából új és meglévő éttermeibe csapatbővítés céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Az étterem önálló irányítása (a kollégák munkaidő-beosztása, az üzlet sikerességének megalapozása és fenntartása), Irodai adminisztráció elvégzése, Napi munka irányítása, Árurendelés, Panaszok kezelése

Elvárások:

Tapasztalattal rendelkező üzletvezető vagy?, A lehetőségek tárháza nálunk határtalan, 20 éve működő több étteremmel rendelkező étteremláncunk keres üzletvezető kollégákat., , Az álláshoz tartozó elvárások:, Üzletvezetőként szerzett többéves szakmai tapasztalat, Felszolgálásban/pultban való jártasság, Irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat, Kommunikációképes angol nyelvtudás, Megoldásközpontú szemlélet, Jó kommunikációs készség, Pontosság, megbízhatóság, Vendégcentrikus hozzáállás

Ajánlatunk:

Havi 15-16 nap, Bejelentett munka, Stabil vállalati háttér, Napi háromszori ingyenes étkezés, Fejlődési lehetőség, Hónap dolgozója és törzsgárda program, Korrekt vezetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest