Partnercégünk széleskörű tapasztalattal rendelkezik különböző szektorokban, többek között gépalkatrészgyártás, mezőgazdaság, vendéglátás. A cégcsoport számára keressük a Főkönyvelő munkatársat a könyvelőcsapat élére.

Főkönyvelő

Feladatok
  • A társaság számviteli és adózási operatív tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • A főkönyvek folyamatos ellenőrzése, követése, a havi zárási folyamatok felügyelete
  • Éves beszámoló előkészítése, üzleti jelentés összeállítása a taggyűlés részére
  • A könyvvizsgálatok előkészítése, könyvvizsgálati asszisztencia
  • A cégcsoport statisztikai adatszolgáltatásainak elkészítése, felügyelete
  • A transzferár politika felügyelete, kialakítása és alkalmazása
  • Adóbevallások pontos és időben történő elkészítése
  • Az adózási folyamatok felügyelete, a helyi és nemzetközi adószabályoknak való megfelelés biztosítása
  • Aktív szerepvállalás az adóoptimalizálási stratégiák kidolgozásában és végrehajtásában
  • A könyvelőcsapat irányítása és fejlesztése, biztosítva a folyamatos szakmai fejlődést és motivációt

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelői regisztráció (lehet könyvvizsgálói/adótanácsadói)
  • Legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Átfogó szakirányú jogszabályi ismeretek
  • Kiváló analitikai és problémamegoldó készségek
  • Kiváló vezetői és kommunikációs képességek
  • Előnyt jelent: Mezőgazdasági számvitel és adózási specialitások ismerete, és/vagy cégcsoportban való számviteli jártasság

Amit kínálunk
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy fejlődő cégcsoportnál
  • Szakmai kihívások és fejlődés
  • Inspiráló csapatszellem
  • Céges autó
  • Céges étkező, rendezvények

Munkavégzés helye:

Devecser

Munkavégzés helye

Devecser