Feladatok:

  • Az erőmű technológiai berendezések üzemeltetéséhez kapcsolódó különféle irányítástechnikai feladatok (pl.
    szabályozók beállítása, program logikák módosítása, folyamatmegjelenítés) elvégzése a DCS rendszerekben

  • A folyamatirányítási rendszerek szoftvereinek módosítása, fejlesztése

  • Napi üzemeltetési feladatok támogatása, hibakeresés, javítások, helyszíni ellenőrzések, mérések elvégzése

  • Kapcsolattartás a társszervezetekkel

  • Irányítástechnikai tervek készítése, ellenőrzése, irányítástechnikával kapcsolatos dokumentációk naprakészen
    tartása

  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, fejlesztési folyamatok támogatása

  • Jelentések, riportok készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Villamosmérnök-automatizálás szakirány)

  • Ipari folyamatirányító rendszerek (DCS) felépítésének ismerete

  • Az alábbi folyamatiránytó rendszerek valamelyikének üzemeltetésében, fejlesztésében és karbantartásában szerzett releváns szakmai tapasztalat:

  • Siemens Teleperm XP, T3000

  • Siemens Teleperm AS488

  • Angol és / vagy német alapfokú nyelvtudás

  • Precíz, alapos, igényes és felelősség tudatos munkavégzés

  • Önálló és csoportos munkavégzés

  • Jó problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:

Visonta

Munkavégzés helye

Visonta