Feladatok:

  • Gyártás optimalizálása a költséghatékonysági mutatók figyelembevételével
  • LEAN alapelvek használatával termelési folyamatok, gépek, berendezések fejlesztése
  • LEAN kultúra elterjesztése a dolgozók bevonásának, oktatásának segítségével
  • Megtérülési kalkulációk készítése és nyomon követése
  • Projektek nyomon követése, szükséges technikai eszközök beszerzése
  • Megtakarítási ötletek elemzése, megvalósítása
  • Új gyártási folyamatok bevezetése ( Layout tervezés,munkaállomás tervezés, line balancing, anyagellátási módszerek meghatározása, kan-ban tervezés)
  • Munkautasítás elkészítése és szükség esetén vizsgálata
  • Új termékek bevezetésének előkészítése és projektek megvalósításának segítése

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Lean eszközök ismerete
  • Új termék bevezetésben szerzett tapasztalat
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó és szervező készség

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Munkavégzés helye

Nyíregyháza