Feladatok:

Főbb feladatok, munkák: Arburg, Fanuc, Engel, Sumitomo gépeken gyártásindítások, gépbeállítások, korrekciók elvégzése Robotok, temperálók, szárítók kezelése Gépek, kiszolgáló berendezések kisebb karbantartása, hibaelhárítás Karbantartási és gyártási dokumentációk precíz vezetése

Elvárások:

Az álláshoz tartozó elvárások: 3 műszakos munkarend vállalása min. 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyök:

Előnyt jelent: Arburg, Fanuc, Engel, Sumitomo fröccsöntőgépek kezelésében való jártasság Wemo és Fanuc robotok ismerete Komplex technológiai szaktudás megléte >>> továbblépés technológusi szintre

Ajánlatunk:

Amit kínálunk: Versenyképes havi jövedelem + havi bónusz Cafetéria juttatás: 20.000Ft (nettó, szépkártya) Bejárás támogatás Tiszta rendezett munkakörnyezet, családias légkör Biztos munkahely, hosszútávú munkalehetőség megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség lehetőség szakmai fejlődésre: robotprogramozások, nagyteljesítményű polimerek feldolgozása (PPS, PEEK, PA 6T/6I, PARA) rugalmas és emberi hozzáállás, nagyon jó dolgozói kollektíva

Munkavégzés helye

Székesfehérvár