Épületgépészeti kivitelezésekkel foglakozó partnerünk számára keresünk Gáz- és olajtüzelő berendezés szerelő szervizes kollégát

Gáz- és olajtüzelő berendezés szerelő szervizes

Feladatok
  • Gáz- és olajtüzelő berendezés szerelése, javítása
  • Ipari kazánok és blokkégők telepítése, karbantartása, javítása

Elvárások
  • Gáz- és olajtüzelő berendezés szerelői végzettség
  • Ipari kazánok és blokkégők szerelésében, javításában való jártasság
  • Fényképes gázszerelői igazolvány (minimum lakossági)
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmas munkavégzés

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapoktatás, és mentoring program
  • Kiemelkedő bérezési lehetőség (szaktudás alapú bérezési rendszer)
  • Bejárás támogatása (20 Ft/ km gépjármű esetén)
  • Teljesítmény alapján meghatározott éves bónusz (2 alkalommal)
  • Változatos feladatok
  • Prémium kategóriás munkaeszközök, céges autó!

Küld el az önéletrajzod "Gáz- és olajtüzelő berendezés szerelő" címmel!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Munkavégzés helye

Debrecen