Partnercégünk, a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója, új munkatársakat keres saját állományába! A több mint 20 éve stabilan működő vállalat közel 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget világszerte. Most Te is részese lehetsz ennek a sikeres csapatnak!

Gépbeállító

Feladatok
  • Gyártó eszközök beállítása és első darab vizsgálat előkészítése
  • Gyártósorok felállítása és eltávolítása
  • Összeszerelő gépek működtetése, tisztán tartása
  • Szerszámok és termelőeszközök karbantartása
  • Hibák elhárítása, selejtkezelés
  • Minőség ellenőrzése és adatok rögzítése

Elvárások
  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Mérőeszközök ismerete (tolómérő, mélységmérő)
  • Szenzorika és pneumatika alapismeretek
  • Karbantartási ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (Office)
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás