Autóalkatrészek gyártásával foglalkozó veszprémi partnercégünk részére keresünk Gépbeállító technikusokat

Gépbeállító technikus

Feladatok
  • Gyártásban átállások és termelés indítások elvégzése, felügyelete
  • Elromlott, üzemen kívüli részegységek feljavítása, alkatrész raktárba való eljuttatása
  • Gépek telepítésében és üzembehelyezésében való részvétel

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Elektrotechnikai, elektronikai , mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek
  • 3 műszak vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:
  • Technikusi végzettség
  • Elektronikai gyártásban , autóiparban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
  • Teljesítménybónusz/Negyedéves: Br.81.000Ft
  • Cafeteria: Br.44.000Ft/hó
  • Gépkocsi támogatás: 30Ft/km
  • Céges busz a környező településekről
  • Egészsébiztosítás (Medicover)
  • Műszakpótlékok: Délután 20%, Éjszaka 40%
  • 13.Havi fizetés

Elérhetőség:

+3620 338 7079

Munkavégzés helye:

Veszprém

Munkavégzés helye

Veszprém