Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Gépész karbantartó technikus

Európa egyik legmodernebb gumiabroncs gyártó vállalatához keresünk GÉPÉSZ KARBANTARTÓ TECHNIKUS kollégát! Ha fontos Számodra a tiszta és modern környezet, és a magasfokú szakmai fejlődési lehetőség is motivál, jelentkezz bátran!

Feladatok

  • a hidraulikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus eszközök üzemeltetése
  • a vezérlőkkel, meghajtókkal, berendezésekkel és vezérlési technikákkal kapcsolatos hibák javítása
  • új berendezések indítási és hibakeresési szolgáltatásainak elvégzése
  • a rendszerek finomítás, biztonsági követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • karbantartási dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • szakirányú gépésztechnikusi végzettség
  • 2-5 év tapasztalat a komplex gépek ipari környezetben történő hibaelhárításában és támogatásában
  • alapismeretek a hidraulikában és pneumatikában
  • gyártástechnológia / gépelemek és szerszámozási rendszerek alapismerete
  • karbantartási tevékenységekhez szükséges biztonsági követelmények ismerete
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye

Gyöngyöshalász