Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Gépkezelő

Biatorbágyi partnerünk Magyarországon több, mint 30 éve jelen lévő, svéd érdekeltségű vállalat, magas minőségű légtechnikai termékek gyártója, könnyűszerkezetes épületekhez prémium svédacél lemeztermékek és rendszerek széles skáláját kínálja.

Feladatok

  • légcsatorna elemek összeállítása
  • egyedi gyártású termékek előállításában való részvétel
  • automata és félautomata gépek kezelése, beállítása
  • termékváltások elvégzése; alapanyag- és segédanyag előkészítése
  • munkaterület és gépsor tisztán tartása
  • minőségügyi és technológiai követelmények betartása, dokumentálása.

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 1-3 éves üzemi munkatapasztalat
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • közepesen nehéz fizikai munka bírása
  • precíz munkavégzés és jó koncentrációs készség
  • megbízható, rugalmas és nyitott személyiség
  • csapatban való munkavégzés képessége és önállóság
  • monotóniatűrés és jó kézügyesség
  • jó fizikum, állóképesség

Előnyt jelent:

  • termelő üzemben szerzett gépkezelői gyakorlat
  • szakmunkás, középfokú végzettség
  • fémipari ismeret
  • ponthegesztő gépek ismerete
  • emelőgép kezelői, targonca vezetői engedély

Munkavégzés helye

Biatorbágy