A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Gépkezelő – PLC ismerettel

186

Feladatok:

  • Automata, angol nyelvű, PLC vezérelt gépek kezelése

  • Nyersanyagok betöltése és gépek indítása

  • Gyártóberendezések beállítása és üzemeltetése

  • Elkészült gumiabroncsok ellenőrzése, mozgatásuk támogatása

  • Termelési adatok rögzítése számítógépes rendszerekben

  • Gyártási terület rendjének és tisztaságának megóvása

Elvárások:

  •  Középfokú iskolai végzettség

  • PLC vezérelt automata gépkezelésben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat

  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Ms office)

  • 4 műszakos munkarend vállalása (12 óra/munkanap)

    • 2 nap munka -> 2 nap pihenő -> 3 nap munka->  2 nap pihenő -> 2 nap munka -> 3 nap pihenő

      •  nappali műszak: 6:00 – 18:00

      • éjszakai műszak: 18:00 – 6:00

  •  Motivált, dolgozni akaró hozzáállás

  • Jó állóképesség és terhelhetőség

  • Önálló munkavégzés, de csapatjátékos szellemiség

Amit kínálunk:

Középfokú végzettséggel rendelkezel és van tapasztalatod PLC vezérelt gépek kezelésében?

Tudod vállalni a 12 órás munkarendet és havonta csupán 15 munkanapot szeretnél dolgozni?

Szeretnél hosszú távon egy megbízható cégnél dolgozni, ahol megbecsülik a munkád?

HA EZEKRE IGEN A VÁLASZOD -> NÁLUNK A HELYED!

JELENTKEZZ az ország BÁRMELY pontjáról, hiszen INGYENES SZÁLLÁST is biztosítunk!

  • FIX alapbér – amely tapasztalattal arányosan kerül megállapításra

  • Béren felüli PLUSZ juttatások:

  • CAFETERIA - Br. 360.000 Ft/év

  • BÓNUSZ - Br. 546.000 Ft/év

  • MŰSZAKPÓTLÉK - 30% (18:00 – 6:00 között)

  • VASÁRNAPI PÓTLÉK - 50%

  • Minden ledolgozott munkanapon egyszeri INGYENES MELEGÉTKEZÉS

  • TÁMOGATOTT bejárás:

  • INGYENES céges buszjáratok (Településlista a hirdetés alján található!)

  • 30 Ft/km alapú üzemanyag-támogatás vagy 86%-os bérlettámogatás

  • INGYENES szállás - igény esetén biztosított

  • STABIL, HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség

AZONNALI kezdéssel és br. 421.000 – 556.000* Ft/hó közötti bércsomaggal VÁRJUK új kollégáinkat!

INGYENES céges buszjárataink a következő településekről elérhetőek:

Abasár, Adács,Alattyán, Aszód, Atkár, Apc, Bátonyterenye, Boconád, Budapest, (VII. ,XIV., XV. kerület) Demjén, Detk, Domoszló, Ecséd, Eger, Egyházasdengeleg, Erk, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Halmajugra, Hatvan, Héhalom, Heves, Hort, Jászárokszállás, Jászberény, Jobbágyi, Kál, Kápolna, Karácsond, Kerecsend, Kerekharaszt, Kisnána, Kompolt, Lőrinci-Selyp, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Mátraszőlős, Mátraverebély, Nagyfüged, Nagykáta, Nemti, Noszvaj, Pálosvörösmart, Palotás, Pásztó, Petőfibánya, Pusztamonostor, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Szarvasgede, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta, Szurdokpüspöki, Szűcsi, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnazsadány, Tenk, Vámosgyörk, Verpelét, Visonta, Visznek, Zaránk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem most" gombra való kattintással!

Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.