Az Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság (ÉMVIZIG) az energiaügyi miniszter irányítása alatt álló vízügyi igazgatási szerv, működési területe Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves vármegye teljes területe mellett Szabolcs- Szatmár- Bereg vármegye, Jász- Nagykun- Szolnok és Nógrád vármegye egy részére terjed ki, központja Miskolcon van. Az Igazgatóság ellátja működési területén az ár- és belvízvédelmi, vízkárelhárítási, vízminőségi kárelhárítási feladatokat, valamint végzi a vagyonkezelésében lévő vízilétesítmények fenntartását, üzemeltetését és fejlesztését, a vagyonkezelésében lévő állami tulajdonú vízfolyások, holtágak és természetes állóvizek szabályozását, mederfenntartását, partvédelmét. Az Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság pályázatot hirdet gépkocsivezető munkakör betöltésére

Feladatok:

  • az Igazgatóság üzemeltetésében lévő gépjárművek szakszerű üzemeltetése és vezetése,
  • a munkáltatói jogkör gyakorlója által meghatározott személyek szállítása,
  • a gépjármű műszaki állapotának fenntartása, karbantartásának folyamatos elvégzése, a gépjármű naprakész tisztántartása,
  • a gépjármű üzemeltetésével kapcsolatban felmerülő adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

Követelmény:
  • Középfokú iskolai végzettség (érettségi),
  • B kategóriás vezetői engedély,
  • hasonló munkakörben, személyszállításban szerzett tapasztalat,
  • cselekvőképesség, büntetlen előélet (a jogviszony létesítés elengedhetetlen feltétele az erkölcsi bizonyítvány);

Előnyök:

  • engedély megkülönböztető jelzést használó autó vezetésére (PÁV I., PÁV II.),
  • egyéb gépjármű kategória vezetéséhez szükséges vezetői engedélyek.

Ajánlatunk:

Amit ajánlunk:
  • határozatlan idejű közalkalmazotti kinevezés,
  • a 391/2017. (XII.13.) Kormányrendelet által meghatározott illetmény és előmenetel.

Munkavégzés helye:

ÉMVIZIG Központ; 3530 Miskolc, Vörösmarty utca 77.

Munkavégzés helye

Miskolc