Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Jó analitikai és GMP ismeretekkel rendelkezel? Előrelépnél a karrieredben? Esetleg laborból váltanál minőségbiztosítói oldalra? Vagy már minőségbiztosítóként dolgozol és szívesen fókuszálnál analitikai laborokra? Szívesen végeznél irodai feladatokat, ahol nagyobb rálátást szerezhetsz a gyógyszeripar működésére és komplex feladatokkal találkozhatsz? Olyan munkakörben képzeled el magad, ahol a pontosságod, jó problémamegoldó képességed mellett a kommunikációs és szervezőkészségedet is tudod kamatoztatni?

Ha fenti kérdésekre "igen" a válaszod, akkor ne habozz, jelentkezz gyógyszergyártó partnerünk GMP minőségbiztosító pozíciójára, ahol izgalmas feladatok és szakmai fejlődési lehetőség várnak Rád!

GMP minőségbiztosító

Feladatok
  • Analitikai laboratóriumok által végzett tevékenység GMP felügyelete.
  • OOS kivizsgálások és eltérések kezelése.
  • Változtatási eljárásokban (Change Controll) való részvétel.
  • Validációs és kvalifikációs folyamatok minőségügyi felügyelete.
  • Minőségügyi dokumentumok kezelése, nyilvántartása, dokumentálás.
  • Számítógépes adatnyilvántartás, data integrity biztosítása.
  • Auditokon való részvétel.

Elvárások
  • Természettudományos vagy műszaki felsőfokú végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat: gyógyszeripari szektorban szerzett minőségbiztosítói/minőségellenőrzési/analitika területén.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű informatikai jártasság (Word, Excel, alapszintű függvényes ismerete).

Előny:
  • OOS kivizsgálásokban, eltérések kezelésében szerzett tapasztalat.
  • Analitikai módszervalidálás területének ismerete.

Amit kínálunk
  • Magyarország egyik vezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál szerezhetsz tapasztalatot.
  • Partnerünknél valóban értéket képviselő szaktudás sajátítható el.
  • Számítanak az ötleteidre, véleményedre.
  • Partnerünk családbarát vállalat, támogatják az egészségmegőrzést és évente több közös programot szerveznek.
  • Munkád során rengeteg hasznos ismeretségre tehetsz szert.
  • Partnerünknél rugalmas munkaidő-beosztásban dolgozhatsz és részleges távmunka lehetőséget is biztosítanak számodra (heti 2 nap home office).
  • Cafeteria és 13. havi jutalom is van partnerünknél.
  • Saját óvodájuk és bölcsődéjük is van.
  • Nyaranta a Balaton-parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek között fogorvos és bőrgyógyászat).
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot biztosítanak.

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest