Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Gyártástámogató mérnök

Partnerünk a világ egyik vezető autóipari beszállító cége, fő profiljuk a személygépjárművek belsejének (ajtók, műszerfal, digitális elemek stb.) elkészítése. Bővülő csapatukba keresünk egy tapasztalt Gyártástámogató mérnök kollégát az 1300 fős pápai egységükhöz.

Feladatok

  • Gépek műszaki specifikációinak egyeztetése
  • A gépek és szerszámok átvételének megszervezése és felügyelete
  • Géptelepítések és üzembe helyezési munkálatok koordinálása
  • Gyárthatósági és képességvizsgálatok elvégzése
  • A gyártási folyamatok folyamatos fejlesztése és optimalizálása
  • Rendszeres kapcsolattartás a központi mérnöki csapattal és a beszállító partnerekkel

Elvárások

  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magabiztos, legalább középszintű angol nyelvismeret
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye

Pápa