Megbízónk részére

Feladatok:

FELADATAID LESZNEK
  • Gyártás hatékonyságának folyamatos növelése;
  • A hozzád tartozó gyártósorokon zajló folyamatok kézben tartása és
  • állandó optimalizálásának koordinációja a költségcsökkentés, selejtcsökkentés és kapacitáskihasználtság érdekében;
  • Az operatív csapattagok munkájának koordinálása, kommunikációjának
  • elősegítése;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás;
  • Vevői reklamációk esetén annak megfelelő megoldásában való részvétel.

Elvárások:

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA
  • Jó kommunikációs készséged, kiváló problémamegoldó képességed van,
  • valamint cél- és feladatorientált személyiség vagy;
  • Nyitott vagy a tanulásra és a fejlődésre;
  • Felsőfokú műszaki végzettséged van;
  • Középfokú angol nyelvismerettel bírsz szóban és írásban;
  • Műszaki, LEAN, valamint gazdasági ismeretekkel rendelkezel

Előnyök:

ELŐNY
  • Autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett legalább 1-3 éves
szakmai tapasztalat;
  • Automatizálásban szerzett szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye

Sopronkövesd