A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Közv.. eng. sz.: 680-3/2012-0900

Hegesztő

370

Feladatok:

  • Gázturbinák égőfej gyártása

  • Az egymáshoz összehegesztendő darabok előkészítése/összeállítása műszaki rajz alapján

  • Megadott utasítások alapján a darabok összeheftelése, hegesztése

  • Hegesztőgépek beállítása különböző anyagoknak megfelelően

  • Kézi, félautomata és automata hegesztőgépek kezelése

  • Az elkészült termékek ellenőrzése szemrevételezéssel

  • A felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel

  • Munkahelyi rend (5S rendszer) és a területet érintő előírások betartása

Elvárások:

  • Minimum 2 éves, csőhegesztésben szerzett tapasztalat

  • AWI hegesztési eljárás ismerete

  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Ms Office)

  • Műszaki rajzolvasási készség

  • Szabálykövető hozzáállás

  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés

  • Munkavédelmi és technológiai szabályok betartása

Amit kínálunk:

Olyan munkahelyre vágysz, ahol MEGBECSÜLNEK és KIEMELKEDŐ bérezéssel jutalmazzák a munkád? MODERN, jól felszerelt munkakörnyezetre vágysz? Rendelkezel tapasztalattal a csőhegesztési eljárásokban? Szereted, ha fejlődési lehetőséget biztosítanak, rendelkezel angol/német nyelvismerettel és érdekel a külföldi kiküldetés?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGEN a válaszod,

NE keress tovább, nálunk megtalálod a számításaidat! > JELENTKEZZ!

  • Tapasztalattal arányos alapbér

  • Egyéb juttatások:

  • HAVI BÓNUSZ – Teljesítmény alapon

  • KIEMELKEDŐ Cafeteria (br. 504 000 Ft/év) – próbaidő alatt is jár

  • MUNKÁBAJÁRÁSI támogatás

  • Külföldi munkavégzés – opcionálisan választható (extra napidíjért)

  • EXTRÁN megbecsüljük az éjszakákat – 40%-os műszakpótlék (munkavégzés helyétől függően)

  • Fejlődési lehetőség

  • STABIL nemzetközi háttér

  • Megbecsülés és elismerés

Egyéb tudnivalók:

  • Műszakrend: 1-3 műszak (8 óra/nap) - munkavégzés helyétől függően

  • Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület / Berlin

  • Külföldi munkavégzés esetén (12-18 hónap): extra napidíj, havi egyszeri utazástérítés és ingyenes szállás biztosítása

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet

  • Tapasztalatszerzés orbitális csőhegesztési eljárások, FM3 anyagcsoportban, nikkelbázisú ötvözetekben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem most" gombra való kattintással!

Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.