Újbuda szívében működő ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi közvetítői végzettséggel rendelkezel, Hitelezés területén legalább 2 éves gyakorlatod van, MS Office programok erős felhasználó szintű ismeretével rendelkezel, Proaktív a hozzáállásod és működik nálad a kreatív problémamegoldás, Nyitott és közvetlen, kifejezetten pozitív, mosolygós személyiség vagy, Fejlett a kommunikációs készséged és képes vagy önálló munkavégzésre, Igényes a megjelenésed, jó a humorérzéked és képes vagy csapatban működni, Alapvetően szeretsz sokat dolgozni és sokat keresni :-), , Előnyt jelent, de nem feltétel:, Számlaképesség, Biztosításközvetítői végzettség, Idegen-nyelv tudás, Gyakorlat social média platformok felhasználói szintű kezelésében

Elvárások:

Szeretnél hitel/pénzügyi szakértőként egy olyan ingatlanirodához csatlakozni, ami minden évben elnyeri az Otthon Centrum hálózatában a "Legnagyobb egy irodára jutó hitelforgalmat bonyolító partner" címet? , , Budapest prémium területein dolgozó, fiatalos, pörgős és sikeres csapatunkba keressük új munkatársunkat, , Feladataid lesznek:, Segíts ügyfeleinknek eligazodni a bankok és pénzügyek szövevényes útvesztőjében, Tudj mindent a különböző konstrukciókról, állami támogatásokról és hitelfelvételi lehetőségekről, Exkluzív irodánkban tájékoztasd ügyfeleinket, díjmentes tanácsadás formájában, bank-függetlenül, Használd egyedülálló hitelkalkulátorunkat, ami segít összehasonlítani a piacon elérhető pénzügyi konstrukciókat, A személyes elképzelések mentén találd meg a legjobb pénzügyi megoldást ügyfeleink számára, A közösen kiválasztott termékkel kapcsolatban bonyolítsd le a teljes ügyintézési folyamatot

Előnyök:

Lakáshitelek, Szabad felhasználású jelzáloghitelek, Személyi kölcsönök, Állami támogatott termékek (CSOK PLUSZ, Babaváró, Falusi CSOK), Meglévő hitelek és számlavezetés optimalizálás, Lakáscélú megtakarítások, lakástakarékok, Előzetes hitelképesség vizsgálat, Hitelfedezeti biztosítások, Vállalati finanszírozás (opcionális), , Cégünk az Otthon Centrum Franchise hálózat tagjaként minden banknál kiemelt partner, így számos egyedi előnyt (gyorsított átfutás, egyedi kamatok, kiemelt ügyfélkezelés) kapunk a hitelfelvételi folyamat során.

Ajánlatunk:

Folyamatosan érkező új, potenciális ügyfélállomány, Innovatív, online ajánlói rendszer és egyedülálló hitelkalkulátor, Új és modern, európai színvonalú munkahelyi környezet, Könnyen megközelíthető, nagyon igényes, központi iroda, Kiemelkedő jövedelem és bónusz rendszer, Professzionális nyilvántartó és IT rendszerek, modern munkaeszközök, Támogató, jó hangulatú, fiatalos és sikerorientált csapat, Rendszeres és igényes csapatépítő programok, Korlátlan fogyasztás az irodai kávézóban, , Itt az idő, hogy csatlakozz a többszörösen díjnyertes csapathoz!

Munkavégzés helye

Budapest