Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Horeca Területi képviselő - Budapest

Partnerünk piacvezető a teljeskörű disztribúciós és ellátási lánc menedzsment területén, folyamatos, dinamikus növekedés jellemzi őket és most csapatukba keresik új kollégájukat, Horeca Területi képviselő pozícióba.

A cég világszerte ismert minőségi márkának vezető disztribútora, kezdve a szépségápolási termékektől az élelmiszereken és nem-élelmiszer termékeken át, a motorolaj termékekig.

Amennyiben rendelkezel Horeca területen szerzett releváns értékesítési tapasztalattal, várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

  • Aktív részvétel az új partnerek felkutatásában és piaci információk gyűjtésében

  • Vendéglátóegységek rendszeres látogatása az előkészített túraterv alapján

  • A vállalat portfóliójában található termékek értékesítése

  • Termékek láthatóságának, disztribúciójának és elérhetőségének biztosítása

  • Piackutatás, kihelyezési és POS stratégia támogatása

  • Trade marketing aktivitások és promóciók megvalósítása

  • Szerződéskötés

  • Kihelyezett kávé berendezések és őrlők állapotának ellenőrzése

Elvárások

  • Min. 2-3 éves értékesítési/szakmai tapasztalat HoReCa területen.

  • Tapasztalat kávé értékesítésben (és szenvedély a terület iránt)

  • Középfokú végzettség

  • B kategóriás jogosítvány és rutinos autóvezetői tapasztalat

  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete

  • Kiemelkedő kapcsolatépítési és tárgyalási képességek

Munkavégzés helye

Budapest