Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

HR Business Partner

Nagy múltú, innovatív, versenyképes technológiát alkalmazó orosházi gyártó partnerünk számára HR Business Partner kollégát keresünk

Feladatok

  • Az emberi erőforrás-tervek kidolgozásának támogatása, belső HR szabályzatok aktualizálása

  • HR folyamatok működtetése, a HR-t érintő tervek előkészítése

  • A létszámtervek és felmerülő igények alapján toborzás-kiválasztási feladatok ellátása

  • A vállalat munkaköri rendszereinek (munkakörtervezés,- értékelés, besorolás) karbantartása és fejlesztése

  • Az egyéni teljesítményértékelési rendszer kialakításában való részvétel, a KPI mutatók nyomon követése

  • A vállalati ösztönzési és juttatási rendszerek megtervezésében való részvétel

  • Az éves oktatási terv elkészítésében való részvétel

  • Munkajogi kérdésekben történő tanácsadás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló feladatkörben szerzett releváns tapasztalat
  • Legalább középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Az aktuális szervezetfejlesztési és toborzás-kiválasztási módszerek ismerete
  • Magas szintű kommunikációs készség, kezdeményezőkészség, önálló és proaktív munkavégzés, határozott és együttműködő személyiség

Munkavégzés helye

Orosháza