Feladatok:

Nyírbátori partnercégünk részére keresünk toborzási folyamatokban jártas HR Generalistát.
  • Toborzás-kiválasztási folyamat menedzselése
  • Teljesítménymenedzsment és utánpótlás tervezés támogatása
  • Új belépő munkatársak beillesztési (onboarding) programjának kezelése
  • Közreműködés a munkatársakat érintő külső és belső képzések, oktatások, tréningek szervezésében, nyilvántartásában és nyomon-követésében
  • Részvétel a HR fejlesztési projektekben
  • Területvezetők támogatása HR kérdésekben, HR rendszerek működtetésében
  • HR adminisztratív feladatok végzése, munkajogi támogatás nyújtása
  • HR marketing tevékenységben szerepvállalás
  • Vezetői döntéselőkészítő anyagok készítése és prezentálása
  • Felsőfokú gazdasági vagy HR szakirányú, egyéb hasonló jellegű végzettség
  • Hasonló pozícióban, lehetőleg egy közepes méretű termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Munkajog aktuális szabályozók ismerete
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Eredmény orientált, hatékony és felelősségteljes munkavégzés mind önállóan, mind csapatban egyaránt
  • Proaktvitás
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
  • Microsoft Office programok magabiztos használata (Excel, PPT, Word)

Munkavégzés helye:

Nyírbátor,

Munkavégzés helye

Nyírbátor