Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

HR generalista (részmunkaidő)

Dinamikusan fejlődő ügyvédi irodához keresünk HR Generalista pozícióba lelkes és barátságos kollégát részmunkaidőben (6 órában). A vállalatnál a kolléga kezeli a különböző HR folyamatokat, így lehetősége van kipróbálni magát akár a toborzásban, a teljes munkavállalói életciklus menedzselésében, vagy például a teljesítmény-értékelési rendszer kezelésében.

Feladatok

  • részvétel a toborzás-kiválasztási folyamatokban
  • teljes munkavállalói életciklus menedzselése
  • munkaszerződések-, munkaköri leírások-és módosításaik elkészítése
  • HR szabályzatokban való aktív közreműködés
  • különböző nyilvántartások vezetése, statisztikák készítése
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos dokumentációk előkészítése
  • foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok szervezése, koordinálása
  • teljesítmény-értékelési rendszer üzemeltetésében történő részvétel

Elvárások

  • 2-3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • releváns felsőfokú végzettség
  • kiváló angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • jó adminisztrációs készség, precizitás, rendszerszemlélet

Munkavégzés helye

Budapest