A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A budapesti központtal működő, magyar többségi tulajdonosi hátterű 4iG Nyrt. Magyarország és a nyugat-balkáni régió távközlési- és informatikai piacának meghatározó cégcsoportja, a tudásalapú, digitális gazdaság egyik vezető vállalata.

Feladatok:

  • HR Business Partner munkájának adminisztratív jellegű támogatása
  • HR területhez kapcsolódó riportok és kimutatások készítése (Excel, PPT)
  • Szerződések iktatása és személyi anyagok napra készen tartása
  • Tréning igények felmérésében való közreműködés
  • Képzések, workshop-ok szervezésével összefüggő adminisztráció
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a munkavállalókkal
  • HR projektekben való részvétel
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő gazdasági / HR / pszichológia szakon folytatott felsőfokú tanulmányok (főiskola vagy egyetem)
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony még minimum 1 évig
  • MS Office ismerete (Excel és Power Point fókusz)
  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Munkaidő

  • Hétköznaponként minimum heti 20 óra vállalása
  • Órarendhez igazított beosztás

Amit kínálunk

  • Bruttó 2030 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Home Office, rugalmas munkavégzés órarendhez igazítva
  • Jó hangulatú, összetartó, támogató csapat
  • Korszerű nagyvállalati technológiai környezet
  • Teljes HR folyamatokba való betekintés
  • Vállalati csapatépítő programok

Előnyök:

  • HR terület iránti érdeklődés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest I.

Munkavégzés helye

Budapest