Mind-Diák Szövetkezet

A TK Elevator az elmúlt évtizedekben vezető szerepet ért el a világ felvonóvállalatai között. A vállalat most Budapesten hozta létre új üzleti szolgáltató központját. A Solution Center Europe (SCE) nevet viselő központ meghatározott pénzügyi és HR szolgáltatásokat nyújt a vállalatcsoport európai és afrikai tevékenységéhez.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a projektcsapattal
  • Segítségnyújtás a workshopok, tréningek szervezésében
  • Támogatni a bérszámfejtés előkészületeit, szükséges dokumentumokat begyűjteni
  • Új belépők és meglévő munkavállalók kötelező egészségügyi vizsgálatának koordinálása
  • Toborzással kapcsolatos napi feladatok elvégzése
  • Segítségnyújtás az elemzés és kutatás területén

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony HR/gazdaság területén
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office programok haladó szintű ismerete (Excel főként)

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 20 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 2150 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Betanulás után home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest XIV.

Munkavégzés helye

Budapest