Fejér megyei partnerünk csapatába keressük új HR Koordinátorukat! Van tapasztalatod HR területen vagy az egyetem után kipróbálnád magad benne? Jól beszélsz angolul és szívesen vennél részt globális projektekben is? Amennyiben igen, ne habozz, jelentkezz még ma!

HR Koordinátor

Feladatok
  • Bérszámfejtéshez és munkaügyi adatokhoz kapcsolódó iratok, dokumentumok nyilvántartása, kezelése
  • Munkaszerződések elkészítése és nyilvántartása
  • Munkavállaló be- és kiléptetéséhez szükséges adatszolgáltatás (NAV és MÁK bejelentések)
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • Cafeteria rendszer működtetése (nyilatkozatok, nyilvántartások kezelése)
  • Személyügyi- és bérszámfejtési problémák elhárítása
  • Buszbérlet igények követése, megrendelése, átvétele
  • Hóvégi zárások kimutatásainak nyilvántartása, továbbítása a társosztályok felé
  • Munkaerő- toborzás
  • Ad-hoc személyügyi projektek kivitelezésben való aktív részvétel, a társaság szakmai képviselete
  • Globális/központi HR projektek koordinálása, feladatainak elvégzés
  • Belső HR képzések lebonyolítása
  • Postai feladatok ellátása

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns tapasztalat/szakirányú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Talpraesett, problémamegoldó hozzáállás

Amit kínálunk
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Havi bónusz

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár