Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

HR business partner

Feladatok

  • Szervezetfejlesztési projektekben történő aktív részvétel;
  • Területi vezetőkkel történő szoros együttműködés, tanácsadás a humán erőforrást érintő kérdésekben;
  • Vállalaton belüli munkaerő-áramlás koordinálása;
  • Toborzás és kiválasztási folyamatban való részvétel;
  • Belső fejlesztési projektek megvalósítása;
  • Külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás;
  • Egyéni kompetencia fejlesztés, tanácsadás, coaching feladatok;
  • Humán erőforrás projektek implementációja;
  • HR mérőszámokkal támogatja a vezetői döntéshozatalt.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás;
  • Min. 5 év HR területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes, korrekt bérezés
  • Cafeteria
  • Bónusz

Előnyök

  • Szakirányú végzettség;
  • Gyártócégnél, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Az ideális pályázó:

  • HR mérőszámokkal támogatja a vezetői döntéshozatalt. <h3>Ideális pályázó:</h3>Önálló
  • Operatív
  • Lendületes

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Veszprém