A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. Törvény 20/A. § (1) bekezdése, valamint a 391/2017. (XII. 13.) Korm. rendelet alapján a KÖZÉP-DUNA-VÖLGYI VÍZÜGYI IGAZGATÓSÁG PÁLYÁZATOT HIRDET Hulladékgazdálkodási ügyintéző munkakör betöltésére.

Feladatok:

Ellátandó feladatok:
  • A hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvényben és annak végrehajtására kiadott jogszabályokban foglaltak szerinti hulladékgazdálkodási feladatok koordinálása.
  • Megszervezi az igazgatóság működési területén keletkezett hulladék gyűjtését, tárolását, szállítását és kezelésre történő átadását.
  • Hulladékokkal kapcsolatos adatszolgáltatások elkészítése, nyilvántartások vezetése.

Elvárások:

Pályázati feltételek:
  • Büntetlen előélet,
  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Szakirányú középfokú végzettség.

Előnyök:

Előnyt jelent:
  • Szakmai munkatapasztalat,
  • Szakirányú felsőfokú végzettség.

Ajánlatunk:

A pályázóval szembeni elvárások:
  • Önálló munkavégzés,
  • Stressztűrő képesség,
  • Precizitás,
  • Terhelhetőség.

Munkavégzés helye:

· 1088 Budapest, Rákóczi út 41.

Munkavégzés helye

Budapest