Adatvédelmi, információbiztonsági és compliance tanácsadással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Ibtv. / Kibertantv. / NIS2 szerinti információbiztonsági felelős feladatainak ellátása állami-, önkormányzati-, illetve céges partnereinknél, IT biztonsági tanácsadás, , Megbízóról:, 15 éve foglalkozunk adatbiztonsági, adatvédelmi és információbiztonsági tanácsadással. Professzionális, ügyfélcentrikus szolgáltatásainknak köszönhetően folyamatosan és dinamikusan bővül ügyfelkörünk. A hosszú távon kiszámítható és megbízható partnerség jellemzi és vezérli működésünk.

Elvárások:

Elektronikus információbiztonsági vezető vagy érvényes CISA, CISM, CRISC vagy CISSP képesítés, Legalább 5 év információbiztonsági felelős szerepkörben szerzett szakmai tapasztalat, Felsőfokú végzettség

Előnyök:

Ha a te hangod mélyebb!, Auditori végzettség, illetve tapasztalat., Informatikai biztonsági megoldások naprakész ismerete., Angol / Német kommunikációképes szakmai nyelvtudás.

Ajánlatunk:

Rugalmas, feladatorientált egyéni és csapatszintű munkavégzés és időbeosztás., Szakmai továbbképzések., Reálbér növekedést garantáló rendszeres bérfejlesztés., Egyéb juttatások: Iskolakezdési támogatás. Egészségbiztosítás. Rendszeres premizálás., , Munkavégzési információ:, Alapvetően Home Office, indokolt esetben kiszállással ügyfelekhez.

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest