Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Koncepció alkotásban való részvétel, PLC programok fejlesztése és finomhangolása, Kisebb villamos rendszerek tervezése, művezetése, beüzemelése, Tendereztetés, Beüzemelés irányítása, Műszaki átadásban való részvétel, , Megbízóról:, Magyarországon jól ismert és elismert egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cégeknek, Nagyfokú rugalmassággal rendelkezünk az épületgépész tervező-kivitelező mérnöki szolgáltatások területén

Elvárások:

Felsőfokú szakirányú végzettség, Angol nyelvtudás írásban és szóban, Szakterületen szerzett tapasztalat, B kategóriás jogosítvány, Megbízható, csapatjátékos személyiség, Talpraesettség

Előnyök:

Siemens, Weidmüler, Schneider PLC programozási ismeretek, Víztisztításban és Szennyvíz tisztításban szerzett szakmai tapasztalat, Utazási hajlandóság Magyarországon belül és kívül

Ajánlatunk:

Versenyképes fizetés, Szakmai fejlődési lehetőség, Felelősségteljes feladatkör, Hosszútávú, stabil munkahely, Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak, Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest