Mind-Diák Szövetkezet
Partnercégünk egy nemzetközi vállalat magyarországi leányvállalata, amely meghatározó szerepet tölt be a háztartási gépek és elektronikai termékek piacán. A cég portfóliója széleskörű, beleértve az otthoni eszközöket, konyhai gépeket és egyéb innovatív megoldásokat, amelyek célja a felhasználók mindennapi életének megkönnyítése. Erős globális jelenléttel és jól bevezetett márkákkal rendelkezik, és elkötelezett a fenntarthatóság, valamint a folyamatos technológiai fejlesztések iránt.

Feladatok:

  • Posta kezelése
  • Szkennelés, nyomtatás
  • Futároztatáshoz aláírandók összekészítése
  • Irodai felszerelések figyelemmel kísérése
  • Vámkezelések lebonyolítása (dokumentum minta kitöltése, nyomtatás, aláíratás, szkennelés)
  • Külső- és belső kommunikáció

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office használat (Excel, Word)

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, rugalmas beosztásban
  • Heti 20-30 óra diákmunka vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2200 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Könnyen elérhető, modern iroda a Kopaszi-gát szomszédságában
  • Fiatalos csapat
  • Multinacionális, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest XI.

Munkavégzés helye

Budapest