Feladatok:

Partnercégünk IT csapatának élére keresünk tapasztalt vezető kollégát.

  • Az IT osztály napi munkafolyamatainak megszervezése
  • A vonatkozó IT szabályzatok, utasítások, és dokumentációk felülvizsgálata, módosítása
  • Számítástechnikai eszközök üzemszerű működtetésének biztosítása
  • Részvétel az informatikai rendszer elemeinek tesztelésében, fejlesztésében
  • IT stratégia és IT beruházások, fejlesztési koncepciók kidolgozása, végrehajtása
  • IT költségtervezés és kontroll
  • IT dokumentációk, nyilvántartások, riportok készítése
  • Kapcsolattartás külsős partnercégekkel, szerződési tartalmak egyeztetése
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év informatikai területen szerzett vezetői munkatapasztalat
  • ERP rendszerismeret
  • Hardverismeret
  • A Microsoft Windows és Microsoft Office alkalmazások alapos ismerete
  • Magabiztos hálózati ismeretek
  • Tárgyalóképes szakmai angol vagy német nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Hatékony kommunikáció a felhasználókkal és a partnerekkel

Munkavégzés helye:

Nyírbátor

Munkavégzés helye

Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye