Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Java Developer

Feladatok

– Digitális fejlesztéseiben való részvétel, komplex, teljes körű fejlesztési feladatok végrehajtása

– Logikai, fizikai rendszerterv értelmezése, használata, karbantartása

– Igények megvalósíthatósági elemzése, előkészítése

– Infrastruktúra és architect fejlesztési feladatok tervezésében és végrehajtásában való aktív részvétel

– Rendszer- és üzemeltetési dokumentációk készítése

– Konfiguráció menedzsment eszközök használata

– Rendszerben fellépő hibás események elemzése, hibaelhárítása

– Együttműködés az üzemeltetést és fejlesztést támogató társterületekkel

Elvárások

– Szakirányú informatikai vagy műszaki végzettség

– Legalább 2 éves JAVA back end programozói tapasztalat

– Több rétegű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat

– SQL ismerete

– Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás

– Pontos, igényes munkavégzés

– Csapatszellem

– Dokumentáció szintű angol nyelvtudás

– Microservice rendszerek ismerete

– Széleskörű ismeretetek, erős rendszerszintű gondolkodás

– Felelősségteljes, precíz munkavégzés, ügyfél és szolgáltatás központú gondolkodásmód

Munkavégzés helye

Budapest