A Sanofi az egyik legrégebbi és legismertebb gyógyszeripari vállalat, mely már több mint egy évszázada dolgozik az emberek egészségének megőrzése érdekében. Terápiás megoldásai több, mint 170 országban elérhetőek.

Junior karbantartó mérnök

Feladatok

  • A telephely gyártó berendezéseinek karbantartása
  • Az érvényes eljárások és GMP elvárások betartása
  • Gyártó és csomagoló berendezések folyamatos üzemeltetésének biztosítása
  • Rendkívüli események észlelése, jelentése
  • Műszaki hibák elhárítása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Angol nyelv kommunikáció képes ismerete
  • Elmélyült és széles körű műszaki tudás, műszaki rendszerek, berendezések ismerete, karbantartási ismeretek
  • Felhasználói színtű számítógépes és Office ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Modern technológiával felszerelt gyógyszergyártó üzemben történő munkavégzés, szabályozott körülmények között
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással)
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyök

  • Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
  • Gyógyszergyártásban szerzett gyakorlati és elméleti szaktudás
  • Műszaki rendszerekre és berendezésekre vonatkozó karbantartási ismeret
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Csoport irányításában szerzett gyakorlat
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Karbantartást támogató rendszerek ismerete
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Munkavégzés helye

Miskolc