Feladatok:

Főbb feladatok, munkák:
  • Helyszíni kalibrálások végrehajtása (külső partnereknél)
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a megbízó képviselőjével a feladat lezárásáig
  • Kalibrálásokhoz kapcsolódó nyilvántartások vezetése,
  • Mérési jegyzőkönyv / jelentés, kalibrálási bizonyítvány készítés

Elvárások:

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Műszaki irányú, minimum középfokú elektromos végzettség,
  • elektromos mérésekben szerzett tapasztalat, gyakorlat,
  • Önálló, precíz munkavégzés, tanulási készség,
  • Utazási hajlandóság országos helyszíni kalibrálások elvégzéséhez (akár több napos kiszállás vállalása),
  • Office programcsomag ismeret (Word, Excel),
  • B kategóriás jogosítvány (gyakorlott vezető),
  • angol nyelvtudás (alap szint) Ideális jelölt
  • Az ideális jelölt kiismeri magát az elektronika világában, gyorsan képes megtanulni a méréseket, átlátja a mérőeszközök és a kalibrálandó eszközök kapcsolódási pontjait. Jól kezeli a mérőeszközöket, képes elsajátítani a szakmai fogásokat.
  • Képes a megrendelőkkel írásban és szóban megfelelően, jól kommunikálni.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés a laboratóriumban és a megrendelő telephelyén egyaránt.
  • A céget jól képviseli, pozitív benyomást képes magáról és a cégről közvetíteni.
  • Dokumentációban precíz, pontos.

Előnyök:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Metrológus végzettség,
  • Hasonló jellegű munkatapasztalat,
  • Laboros munkatapasztalat.

Ajánlatunk:

  • bejelentett napi 8 órás főállás
  • általános munkarend (8h-16h)
  • kiemelt bérezés
  • kiszállási díj
  • laptop
  • Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár telephellyel, országos munkavégzés

Munkavégzés helye

Székesfehérvár