Kecskeméti, multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Karbantartó mérnök pozícióba.

Karbantartó mérnök

Feladatok
  • A megelőző karbantartási tervek létrehozása és adaptálása
  • A megelőző karbantartási feladatok koordinálása összehangolva a gyártástervezéssel
  • Karbantartási tevékenységek tervezése, felügyelete és végrehajtása külső beszállítókkal
  • Tartalék alkatrész rendelkezésreállás biztosítása
  • Meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése rendelkezésreállás szempontból
  • Gépjavítások elemzése, ismétlődő hibák okainak feltárása, megelőző intézkedések kidolgozása és a gyakorlatba való átültetése
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Gyártási rajzok és gépfejlesztési projektek során 2D/3D modellezés
  • Jelentéskészítés a nem tervezett karbantartási tevékenységekről, javításokról
  • Lean és 5S módszerek támogatása

Elvárások
  • Felsőfokú gépész, -villamosmérnök vagy karbantartó mérnök végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés
  • Jó elemző képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:
  • Ipari gyártás, karbantartási területén szerzett tapasztalat
  • Géptervezési ismeretek és gyakorlat (AutoDesk Inventor)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Robot kezelési és programozási ismeret (KUKA)

Amit kínálunk
  • Stabil és hosszútávú lehetőség
  • Fiatalos csapat, támogató környezet
  • Féléves prémium
  • Cafeteria
  • Útiköltség térítés Kecskemét közigazgatási határán kívül élő munkavállalók számára

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Munkavégzés helye

Kecskemét