Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolcon működő termelő vállalat megbízásából keressük új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Karbantartási csoportvezető

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • A termelő berendezések folyamatos működésének biztosítása.
  • A karbantartók szakmai irányítása.
  • Karbantartási terv elkészítése, nyomon követése és dokumentálása.
  • Beruházási szakmai koordinációja.
  • Műszaki árajánlatok tartalmának értékelése.
  • Ipari víz- és a szennyvíz rendszer működtetése.
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás.
  • Fejlesztési tervek felülvizsgálata, megtérülési számítások elvégzése.

Önt keressük, ha:

  • Műszaki felsőfokú, gépész- vagy villamosmérnöki végzettség.
  • 3-5 év kisebb csoport vezetésében szerzett gyakorlat (5-10 fő).
  • Erős vezetői készségek, rendszerszemlélet.
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, proaktív szemlélet.
  • Hatékony együttműködés társosztályokkal.
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat.
  • Kommunikációképes szintű angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, erős excel gyakorlattal.

Amit a munkájáért cserébe biztosítunk:

  • Hosszú távú, tervezhető karrier.
  • Vonzó bérezési feltételek, egyéb juttatások.
  • Stabil vállalati háttér.
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések.

Munkavégzés helye: Miskolc.

Munkavégzés helye

Miskolc