Budapesti Intézmény megbízásából a karbantartási csoport részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Irodaházak, lakások épületgépészeti és azokkal összefüggő karbantartási feladatainak ellátása, Kisebb javítások elvégzése, Rendezvényeken ügyeleti feladatok ellátása, , A jogviszony időtartama:, Határozatlan idejű, , Foglalkoztatás jellege:, Teljes munkaidő, , A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:, Magyar nyelvű szakmai önéletrajzot, Végzettséget/képesítést tanúsító okirat(ok) másolatát, Bérigény megjelölést, Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul, , Megjegyzés:, Nyugdíjasokat csak a nyugdíjuk szüneteltetése mellett tudunk alkalmazni, , Kérjük feltüntetni a beosztás megnevezését: "álláspályázat: Karbantartó"

Elvárások:

Megfelelő szakirányú végzettség (vízszerelő, központi fűtésszerelő, gépszerelő és egyéb épületgépészeti szakmák), Magyar állampolgárság, Büntetlen előélet

Előnyök:

Légtechnikai rendszerek, berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat, Klímatechnikai rendszerek, berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat, Hűtő, klíma és hőszivattyú berendezés szerelői végzettség, Kazánfűtő végzettség, Alapszintű számítástechnikai ismeret

Munkavégzés helye

Budapest