Karbantartó Mérnök pozícióra keresünk nagyvállalati partnerünkhöz Sopron közelébe kollégákat, új projektre

Feladatok:

FELADATAID LESZNEK
  • Automatizálási projektekben való aktív részvétel, megvalósulást követően azok támogatása, nyomonkövetése;
  • Termelőgépek hatékonyságának javítása, állásidők, veszteségek, selejt csökkentése technikai fejlesztések útján;
  • A termelés folyamatosságának biztosítása; gépek, berendezések rendszeres felügyelete, a gyártás során felmerülő műszaki problémák kezelése, megoldása;
  • Gyártósorokon végzendő műszaki változtatások elvégezésének felügyelete, a berendezések fejlesztése, a berendezések karbantarthatóságának javítása;
  • Kapcsolattartás a gépek/berendezések szállítóival, részvétel a gépbeszerzési és üzembe helyezési projektekben.

Elvárások:

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA
  • Lelkesen veted bele magad a műszaki feladatokba és a proaktív megvalósításokba;
  • Nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására;
  • Gépész-, mechatronikai-, üzem- vagy villamosmérnöki végzettséggel bírsz;
  • Aktív középfokú angol nyelvismereted van;
  • Előny, ha autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett, legalább 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, illetve PLC programozói ismereteid (Siemens S7) vannak.

Ajánlatunk:

AZÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD CSAPATUNKHOZ, MERT
  • Termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
  • Nálunk a legkorszerűbb technológiákkal dolgozhatsz egy szakmailag kompetens csapat tagjaként;
  • Felkészült kollégák és elérhető vezetők segítik a munkádat;
  • Munkatársi Támogató Programmal gondoskodunk rólad.

Munkavégzés helye

Sopron