Feladatok:

  • Karbantartási csapat irányítása és továbbfejlesztése

  • Gépek és rendszerek beállítása és új rendszerek üzembe helyezése

  • Felelős tervezés és végrehajtás a gépek, rendszerek és berendezések javítására és karbantartására vonatkozóan

  • A rendszer rendelkezésre állásának biztosítása és optimalizálása, valamint hatékony hibaelhárítás

  • A végzett karbantartási munka dokumentálása

  • Támogatás technikai változások és új projektek esetén

  • Külső cégek koordinálása

  • Szoros együttműködés a gyárigazgatóval és a releváns osztályokkal, mint a minőségügy, mérnöki részleg és a központi műhely

Elvárások:

  • Mérnöki diploma vagy minimum technikusi képesítés

  • Kiváló írásbeli és szóbeli magyar és angol nyelvtudás

  • Szakmai tapasztalat az elektromosság és a pneumatika területén

  • Sokoldalú technikai ismeretek és releváns szakmai tapasztalat az ipari szektorban és üzemkarbantartásban

  • Célorientált és precíz munkavégzés, analitikus gondolkodásmód

  • Rugalmasság és elkötelezettség

  • PLC programozás ismerete

  • Utazási hajlandóság (Kecskemét és Debrecen között)

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Munkavégzés helye

Kecskemét