A hirdetés már lejárt!

Komárom-Esztergom megye legmodernebb autóipari gyára. Európa egyik legnagyobb pótalkatrész- és kiegészítőtartozék-központjaként funkcionál.

Elektromos Karbantartó

Feladatok
  • Gépek berendezések elektromos rendszereinek karbantartása, javítása
  • Gépek és egyéb termelési eszközök elektromos rendszereinek átalakításainak végrehajtása, menedzselése
  • A gyártás során felmerülő problémák és hibák javítása, elemzése, okok beazonosítása, alkatrész-igény felmérése
  • Az üzem hibamentes működésének biztosítása
  • Tervszerű megelőző karbantartási munkák elvégzése
  • Karbantartáshoz kapcsolódó adminisztráció kezelése

Elvárások
  • Középfokú Elektromos végzettség (Villanyszerelő, Elektrotechnikus, Mechatronikai technikus)
  • Elektromos karbantartói ismeretek
  • 2 vagy 4 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Fejlődés, tanulási hajlam

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Jól tervezhető munkaidő-beosztást
  • Ingyenes melegétkezési lehetőséget napi egyszer
  • SZÉP kártya juttatást
  • Termelési prémium
  • Ingyenes, igényes szállást a távolról érkező kollégáknak
  • Ingyenes céges buszjáratot 50 km-es körzetből
  • Képzési, továbbképzési lehetőséget

Munkavégzés helye:

Esztergom

Munkavégzés helye

Esztergom