Budapest egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő kávégép üzemeltető Cége megbízásából keresünk munkatársat akár azonnali kezdéssel is az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Keressük megfelelő műszaki előképzettséggel és műszaki érzékkel rendelkező, Jura, Saeco, Philips-Saeco, De Longhi asztali kávégépek szervizelésében jártas, önállóan dolgozni tudó új kollégánkat, Újpesti kávégép szervizünkbe., , Munkakör:, Cégünk üzemeltetésében lévő kávégépek és szervizünkbe leadott Saeco, Jura, és egyéb ismert asztali kávégépek műszaki hibáinak feltárása és elhárítása! Eseti jelleggel helyszíni hibajavítások és karbantartások elvégzése partnereinknél.

Elvárások:

Saeco és Jura kávégépek beható ismerete, Fejlett műszaki érzék, Lendületes, rugalmas, nyitott személyiség, Megbízható, precíz, önálló munkavégzésre való alkalmasság, Kiváló helyzetfelismerő- és problémamegoldó készség, Önmagára és a munkájára való igényesség, B kategóriás jogosítvány és megfelelő vezetési rutin

Előnyök:

Egyéb asztali kávégépek, karos kávégépek, vagy kávé- és snackautomaták szervizelésében való jártasság

Ajánlatunk:

Cégünk a sikeres munkavégzéshez nyugodt, gyomorgörcsmentes, családias hangulatú munkahelyet biztosít, az eredményességet teljesítményarányos, versenyképes fizetéssel honoráljuk!, , A szakemberek első állásinterjús kérdéseit megválaszolva:, Minden alkatrész raktáron van, nem kell heteket várni a javításokra, De ha bármi speciális nincs, akkor is 2-3 nap, és bármit beszerzünk, Minden szerszám van, de ha bármi kell a munkavégzéshez, azonnal beszerezzük, Stabil fizetést biztosítunk, Stabilitást biztosítunk, Szabad hétvégék, 8 órás munkaidő hétfőtől-péntekig 8.00-16.30 között, , Mi hosszú távra tervezünk, és a folyamatos fejlődés a célunk minden téren!, , 18 éves múltra tekintünk vissza, évi 20-30%-ot bővülünk, így folyamatosan bővítjük a szakember gárdánkat is., , Munkahelyi extrák:, Ingyen kávé, üdítő, , Díjmentes parkolás a telephely előtt!

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest