Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet kérjük, töltsd ki a lent található jelentkezési űrlapot, valamint küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigényed feltüntetésével.

Munkaerő -közvetítési engedélyszám: 680-3/2012-0900

Kiemelt sori operátor

405

Feladatok:

  • Kommunikáció a vezetőséggel – ANGOL nyelven

  • Munkautasítások és feladatok kiadása az operátorok számára

  • Gyártás támogatása és aktív részvétel a folyamatokban (termékek összeszerelése, ellenőrzése)

  • Egyes karbantartási és hibaelhárítási műveletek végrehajtása

  • A munkafolyamatokkal kapcsolatos napi adminisztráció kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végezettség (Elektronikai végzettség ELŐNYT jelent!)

  • Gyártás/Termelés területén, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Középfokú ANGOL nyelvismeret – Elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez!

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Ms Office csomag)

  • Határozott, felelősségteljes hozzáállás

  • Együttműködési és problémamegoldási készség

  • Önálló munkavégzés, de csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:

Jó érzéked van az ELEKTRONIKAI SZERELÉSHEZ? Szeretsz csapatban dolgozni és van tapasztalatod operátorok KOORDINÁLÁSÁBAN? Olyan munkahelyet keres, ahol KÜLFÖLDI BETANULÁST biztosítanak és van fejlődési lehetőség? FONTOS számodra, hogy közvetlen kapcsolatod legyen a vezetőséggel és TE irányítsd a munkafolyamatokat?

Rendelkezel társalgási szintű ANGOL nyelvismerettel?

Amennyiben a kérdésekre IGEN a válaszod -> JELENTKEZZ!

  • Tapasztalattal ARÁNYOS fizetés, melyet a személyes interjún egyeztethetsz

  • Munkarend: Hétfőtől péntekig, napi 8 órában

  • SZABAD HÉTVÉGÉK

  • Külföldi betanulási lehetőség

  • UTAZÁSTÁMOGATÁS

  • AZONNALI kezdés

  • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON

  • Felelősségteljes munkakör, FEJLŐDÉSI lehetőséggel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem most" gombra való kattintással!

Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.