Legyünk együtt sikeresek!

Pénzügyi szakembert keresünk a következő pozícióba:

Kontroller

Feladatok

  • Havi zárási feladatok elvégzése, megfelelő időben a hózárási határidő betartásával;
  • Árbevétel, költségek kontrollja;
  • Átfogó felelősség a pontos és időben történő vevői számlázás előkészítésért;
  • Éves Budget és forecast fájlok előkészítése a Pénzügyi Vezető munkájának támogatására;
  • Menedzsment támogatása szükség szerint. Pl.: ad-hoc elemzések;
  • Költség kontrolling, bejövő számlák tartalmi jóváhagyása az SAP-ban;
  • Költségmonitorozás és –ellenőrzés;
  • Adatok elemzése budget és egyéb tervszámok alapján;
  • Határidők betartása.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Kontrolling területén szerzett szakmai gyakorlat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret;
  • Gazdasági elemzésekben szerzett gyakorlat;
  • Folyamatszemléletű megközelítés;
  • Kockázatalapú gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Modern, kellemes irodai munkakörnyezet, fejlődési lehetőség;
  • Részvétel a vállalati folyamatok optimalizációjában és fejlesztésében;
  • Nemzetközi csapatban való munkavégzés lehetősége;
  • Szakmai és személyes fejlődést támogató tréningek és programok.

Előnyök

  • SAP ismeret

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Győr