Gyártással foglalkozó, biharkeresztesi partnerünk számára keresünk Kontroller kollégát az alábbi feladatokra:

Kontroller

Feladatok
  • Készletnyilvántartások készítése, forgalmi adatok elemzése;
  • Részvétel a havi vezetői riportok összeállításában és a havi eredmények prezentálásában;
  • Hatósági adatszolgáltatások készítése (KSH, Bank);
  • Egyéb rendszeres pénzügyi kimutatások készítése;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, üzletágakkal;
  • Kontrolling rendszer fejlesztése;

Elvárások
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Kiváló elemző készség
  • Magabiztos MS Office program ismeret
  • Nagyfokú precizitás, alaposság
  • Megbízhatóság
  • Önállóság
  • Határidők pontos betartása

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dinamikus munkahelyi környezet
  • Azonnali munkakezdés
  • Szolgálati gépjármű
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Biharkeresztes