Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Kontroller

Partnerünk az ország egyik leginnovatívabb gyártó vállalata, aki az elmúlt több mint 30 évben Közép-Kelet-Európa meghatározó vállalatcsoportjává nőtte ki magát.

Feladatok

  • Rendszeres és ad hoc pénzügyi jelentések készítése
  • Költség- és bevétel-elemzések végzése
  • Költségvetés tervezése, előrejelzések készítése
  • Pénzügyi folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • A vállalat belső pénzügyi ellenőrzési rendszerének karbantartása és fejlesztése
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárási folyamatokban
  • Együttműködés a különböző részlegekkel pénzügyi kérdésekben
  • Javaslatok kidolgozása a költséghatékonyság növelése érdekében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség pénzügy/gazdasági területen
  • Kontrolling területen szerzett min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeret MS Office – kiemelten az EXCEL - programok magabiztos ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret

Munkavégzés helye

Szatymaz